Diğer Servis ve Hizmetler

Diğer Servis ve Hizmetler

Acil Yol Yardımı

Acil Yol Yardım Yolda basiniza gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı kendinizi güvende hissettiren, en kisa sürede size ulaşıp her türlü yardımını sunmaktayız. Acil yardım, hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığınız an 7 gun, 24 saat Çorlu'un neresinde olursaniz olun yardımınıza koşar. Hizmet kapsamımız: Herhangi bir aksilik aninda bize ulaşmak hiç de zor degil. 0532 236 23 88  numaralı telefondan bizi aradığınız anda İstanbul'un neresindeyseniz biz de oradayiz.  

 

Hizmetlerimiz

Araçlarınız bulunduğu yerden servis elamanlarımız tarafından alınıp full bakımmı ve onarımı uzman kadromuz tarafından yapıldıktan sonra size yerinizde teslim edilir , aracınızın yerinden alınıp teslimine kadar geçen süredeki tüm sorumluluğu servisimize aittir
Modern test cihazları ile arıza tespiti ücretsiz olup aracınızla ilgili bilgiler size sunulmaktadır.
Araçlarınızın onarımında kullanılan tün parçalar orjinal olup bir yıl garanatilidir.

 

Servisimizde

Kişilerin ihtiyaçları, hedefleri, özel ilgileri ve yaşam stilleri vardır. Bundan dolayı herkes kendi beklentilerini karşılayan ve tıpkı sahibi gibi güçlü ve orijinal kişiliğe sahip bir otomobile ihtiyaç duyar.Siz çayınızı yudumlarken bizlerde istekleriniz ve aracınız ihtiyaçları doğrultusunda size en iyi hizmeti vermenin gurunu yaşamaktayız.

   
Sayfa Başı